Čistoća: Apel građanima da ne odlažu zapaljive materije u kontejnere

Foto: Gradski.me
Foto: Gradski.me
Gradsko preduzeće Čistoća apelovalo je na građane da ne odlažu zapaljive materije u kontejnere.

Na društvenim mrežama su napisali da je jutros u Ulici Oktobarske revolucije zapaljen polupodzemni kontejner.

Kako su kazali, brzom intervencijom Službe zaštite i spašavanja spriječena je veća šteta.

“Molimo građane da ne odlažu zapaljive materije u kontejnere. Ćuvajmo naš grad i komunalnu opremu”, zaključili su.

IMG 7650

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

RTV PG AI Novinar