„Posebno ističem da sam razriješen glasovima predstavnika političkih subjekata, medju kojima i glasom člana SNP-a. Tokom mog mandata nijesam dobio ni jednu racionalnu niti stručno utemeljenu zamjerku na svoj rad.Naprotiv, iza mene ostaju konkretni rezultati, realizovani programi i predstave, kao i pozitivna mišljenja u vezi sa finansiskim poslovanjem ustanove“, kazao je Noković naglašavajući da je, kako ističe, najtužnije što je dio SNP-a učestvovao u ovakvoj odluci.
„Time je, po mom dubokom uvjerenju, pljunutou u lice članovima OO SNP Zeta, kao i osnivačima partije, a istovremeno su obezvrijedjene ranije donijete odluke koje su imale njihovu podršku. Ukoliko neko smatra da je postupao zakonito i u interesu javnosti, smatram da nema razloga da to ne potvrdi pred nadležnim sudskim organima.Ja ću, sa svoje strane, pravdu potražiti upravo tim putem“, istakao je Noković i poručio da neće prihvatiti ni jednu funkciju koja mi je ponudjena od strane Opštine, jer se, kako je kazao, ne bori za funkcije, već za principe i profesionalni integritet.


Komentari