Nevrijeme u Igalu: Jak jugo oborio vitrine, centar bez struje

iogalonevrijeme
Foto: Sanja Milović
Jak jugo koji je tokom noći duvao napravio je velike probleme na šetalištu u Igalu, gdje su udari vjetra oborili više vitrina. Zbog nevremena, centar Igala je trenutno bez električne energije.

U glavnom gradu takođe pada kiša, a najavljeno je da će vremenske prilike biti nestabilne tokom dana.

Službi zaštite i spašavanja nije prijavljen nijedan problem, javlja reporterka RTCG.

Službenici Komunalne policije trenutno su na terenu, potvrdio je za RTCG zamjenik načelnice Komunalne policije i inspekcijskog nadzora Darko Klasić.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

Kultura

Zabava

Društvo

Svijet

RTV PG AI Novinar