Ubjedljiv poraz za kraj: Juniorke osmoplasirane na EP

Juniorke FIBA 1 2
Foto: FIBA
Ženska juniorska košarkaška reprezentacija osvojila je osmo mjesto na Evropskom prvenstvu u španskoj La Palmi. 

Danas u posljednjem meču na šampionatu, naša reprezentacija bez Janje Dragišić, Ljube Andrić i Anđele Rakočević poražena je od Srbije 75:51. 

Prilično oslabljena naša reprezentacija parirala je rivalu, kojeg je savladala na startu prvenstva, samo do sredine druge dionice. Sve nakon toga bilo je u znaku Srbije, koja je bez problema održavala dvocifrenu razliku…

Jedina dvocifrena u našoj selekciji bila je Jelena Bulajić sa 26 poena, uz 5 skokova, za indeks 21, Milena Vujović dodala je 9, Katarina Radulović 5, Anastasija Kasalica i Marija Sekulović po 3, Maša Praščević i Valentina Vrcan po 2, Blanka Jovović 1.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar