Crnogorski futsaleri nadigrali Sjevernu Makedoniju, četiri gola Vuletića

Futsaleri FSCG
Foto: FSCG
Prvi od dva prijateljska meča futsal reprezentacija Crne Gore i Sjeverne Makedonije pripao je našoj selekciji.

Crna Gora je slavila rezultatom 6:2, ponajviše zahvaljujući Luki Vuletiću, strijelcu četiri gola. Mrežu gostiju pogađali su i Marko Spasojević i Žarko Grbović.

– Odigrali smo veoma dobru utakmicu, u kojoj smo zasluženo pobijedili nezgodnu ekipu Sjeverne Makedonije. Prvi dio igre bio je izjednačen, gdje smo i mi oni postigli po dva gola i imali dosta šansi. U drugom poluvremenu smo dodali gas, zategli odbranu i bili veoma efikasni, kazao je selektor Sveto Ljesar.

Drugi prijateljski meč isti rivali odigraće sjutra od 17 časova, takođe u Igalu.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar