KATALONCIMA FALIO GOL ZA PRODUŽETKE

Barsa stala na korak od senzacionalnog preokreta, Atletiko prvi finalista Kupa kralja

Foto: FC Barcelona

Barselona je bila na pragu senzacionalnog preokreta, ali Atletiko Madrid ide u finale Kupa kralja.

„Jorgandžije“ su dobile prvi meč na svom terenu (4:0), a Katalonci su večeras slavili pirovu pobjedu (3:0) na „Kamp Nou“.

Očekivano, tim Hansija Flika je večeras dominirao u svim segmentima, ali ostao je „kratak“ za gol.

Domaćin je poveo u 29. minutu kada je tinejdžer Mark Bernal pogodio na asistenciju vršnjaka Lamina Jamala.

Budva

Budva domaćin Svjetskog prvenstva u boksu do 19 godina od 14. do 28. oktobra

8c7a91a4 4b01 4c66 865d f9bfdaa478d6

Sportska tribina: Još jedna odlična sezona „vučica“

Prednost branioca trofeja udvostručio je Rafinja sa bijele tačke u petom minutu sudijske nadoknade prvog dijela.

Na 3:0 povisio je Bernal svojim drugim pogotkom na utakmici, kada se odlično snašao na drugoj stativi nakon ubacivanja Žoaa Kansela.

Krenuo je domaćin i po četvrti gol, a najbliži tome bio je Đerar Martin u 89. minutu, kada je sa 15-ak metara neometan šutirao malo preko prečke. Na drugoj strani priliku da sve riješi nešto ranije propustio je Aleksander Serlot.

Atletiko u finalu čeka Atletik Bilbao ili Real Sosijedad. Prvi duel na „San Mamesu“ pripao je Sosijedadu, a revanš je je sjutra veče u San Sebastijanu.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Sport

Vukčević objavio spisak za duel sa Mađarskom

Sport

17.04.2026.

Rajo se provukao u Atini, Kristal Palas izbacio Fiorentinu, Strazbur deklasirao Majnc

Zvezda nemoćna u Madridu, trijumf Partizana na oproštaju od Evrolige

Frajburg, Aston Vila, Braga i Notingem u polufinalu Lige Evrope

Infantino: Iran će sigurno igrati na Svjetskom prvenstvu