Ataman ipak ostaje na klupi Panatinaikosa

Foto: Panathinaikos BC/Twitter

Vlasnik Panatinaikos, Dimitris Janakopulos, odlučio je da pruži punu podršku trofejnom stručnjaku Erginu Atamanu. Panatinaikos, koji raspolaže jednim od najvećih budžeta u Evropi, od početka 2026. godine bilježi oscilacije, osam poraza u 17 utakmica u svim takmičenjima.

Prema navodima SDNA, smjene neće biti. Janakopulos vjeruje Atamanu i ne planira promjene, čak ni u slučaju da tim ne odbrani trofej u Kupu Grčke. Glavni cilj ostaje, napad na titulu u Evroligi.

Da su spekulacije završene, potvrdio je i sam vlasnik kluba. Nedugo nakon objave SDNA, Janakopulos je na društvenim mrežama podijelio fotografije trenera i igrača, uz snažnu poruku namijenjenu rivalima.

„I dalje smo tu. Hajde da svima pokažemo šta znači nositi najteži dres u Evropi. Talenta imamo dovoljno da pozajmimo i drugima. Utakmicu po utakmicu, korak po korak ka našoj sudbini, idemo na vrh“, poručio je Janakopulos.

Pjastri Formula 1

Formula 1 dobija novu gradsku trku

Predrag NIkac

SP za šahiste sa oštećenjem vida od sjutra u Petrovcu, učestvuju 22 reprezentacije

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Sport

Kotorani prvi put u finalu Regionalne lige – Primorac nakon peteraca srušio Jadran

Sport

17.04.2026.

Sportska tribina: Još jedna odlična sezona „vučica“

Vukčević objavio spisak za duel sa Mađarskom

Crnogorski bokser cilja novi trijumf: Samouvjereni i Flanagan i Dilan Prašović

Rajo se provukao u Atini, Kristal Palas izbacio Fiorentinu, Strazbur deklasirao Majnc