Grupa ljudi na čelu sa Radevićem pristupila Novoj srpskoj demokratiji

Foto: NSD
Nova srpska demokratija danas je dodatno ojačana pristupanjem nekoliko novih članova – mladih, školovanih, odgovornih i časnih ljudi koji su prepoznali potrebu ukrupnjavanja i objedinjavanja političke snage u cilju stvaranja stabilnije i pravednije Crne Gore, saopšteno je iz te partije.

Iz NSD ističu da su njihovoj partiji pristupili ljudi na čelu sa odbornikom u podgoričkom parlamentu, Bobanom Radevićem.

„Ovo pristupanje predstavlja jasnu potvrdu da ideja koju baštinimo ima sve širu podršku među građanima, naročito među mladima koji žele promjene zasnovane na znanju, odgovornosti i dosljednosti. U vremenu izazovnih i važnih istorijskih procesa, uvjereni smo da su sloga, jedinstvo i politička mudrost ključni preduslovi za očuvanje interesa i dostojanstva srpskog naroda u Crnoj Gori, ali i za napredak svih njenih građana“, poručili su.

Iz Nove su kazali da ostaju otvoreni za sve ljude dobre volje koji žele da doprinesu jačanju društva, ekonomskom napretku i očuvanju identiteta.

„Izražavamo iskrenu zahvalnost svima koji su nam ukazali povjerenje i koji su odlučili da svoj politički angažman vežu za našu organizaciju“, navode iz partije Andrije Mandića.

Izjava novopridošlih članova: 

„Posebna nam je čast i zadovoljstvo da budemo dio jedne političke partije koju doživljavamo kao i te kako srodnu, jer baštinimo iste programske principe i načela. Naša želja da se ukrupnimo i ujedinimo proistekla je iz toga što cijenimo rezultate Nove srpske demokratije i smatramo da oni vode krupnim koracima ka poboljšanju standarda svih građana u Crnoj Gori, ali i položaja srpskog naroda u Crnoj Gori“.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar