Mujović: Nastavljamo da jačamo FK Budućnost – od Mtel-a 100.000 eura

|
Foto: Glavni grad|
Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović saopštio je da je postignut dogovor o finansiranju Fudbalskog kluba Budućnost sa kompanijom M:tel, te da će klub od ove kompanije dobiti 100.000 eura.

Mujović je naveo da će prioritet biti renoviranje pomoćnog terena.

On je zahvalio kompaniji M:tel što su pozitivno odgovorili na njegov poziv da podrže plavo-bijele i tako postanu dio legendarnog kluba, simbola Podgorice i cijele države.

„I ovo je tek početak, jer će ova društveno odgovorna kompanija, sa direktorom Zoranom Milovanovićem na čelu, uložiti napore da, ovaj novčani iznos, iz godine u godinu, bude veći“, kazao je Mujović.

Mujovic mtel 2 foto glavni grad

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar