posjedovao marihuanu i MDMA

Ulcinj: Uhapšen osumnjičeni za posjedovanje droge radi prodaje, vještačenje otkrilo identitet

Foto: Uprava policije

Ulcinjska policija juče je uhapsila M.V. (22) iz Berana zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.

Sumnja se da droga, koja je pronađena odbačena na jednoj ulcinjskoj plaži prošlog ljeta, pripada njemu, te da je ovo OIL drogu posjedovalo radi dalje prodaje, kao i za ličnu upotrebu.

„Naime, policijski službenici su, 26. jula prošle godine oko 01.30 časova u Ulcinju, na plaži u naselju Donji Štoj, pronašli 20 grama marihuane i 5.6 grama droge MDMA. Narkotici su upućeni u Forenzički centar radi vještačenja. Pristiglim rezultatima vještačenja, kao i operativnim aktivnostima, došlo se do sumnje da marihuana i MDMA pripadaju M.V“, navode iz policije.

izgorio pogon peletare jasen foto tv pv

Izgorio pogon peletare „Jasen“, šteta veća od milion eura

IMG dfbfde09b20182153b63e67722c201ed V

Dvije osobe uhapšene po Interpolovim potjernicama: Državljanin BiH osumnjičen da je obijao vikendice u Kolašinu

Za licem je raspisana potraga i on je pronađen, a potom je doveden u Odjeljenje bezbjednosti Ulcinj.

„Od njega je uzeta izjava shodno navedenim okolnostima, a zatim je o svemu obaviještena državna tužiteljka u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, koja je djelo kvalifikovala i naložila da se lice liši slobode“, kazali su iz Uprave policije.

Osumnjičeni M.V. će, uz krivičnu prijavu, biti priveden postupajućoj državnoj tužiteljki.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Sport

Budva pred svojim navijačima ima prvu meč-loptu

Sport

26.04.2026.

Derbi u Tuzima, Sutjeska i Mornar nastavljaju trku, u Bijelom Polju borba za opstanak

Konačno radost za Atletiko i Simeonea: “Jorgandžije” okrenule Bilbao

Minevski četvrtoplasirani na Gran priju u Rabatu

Crnogorski šahisti poraženi od Mađarske