Krivične prijave protiv dvojice Beranaca: Osumnjičeni za nelegalnu gradnju u zoni NP Biogradska gora

foto: NP Biogradska gora

Kolašinska policija podnijela je krivične prijave protiv dvojice Beranaca zbog sumnje da su izvršili krivično djelo nelegalna gradnja u zoni Nacionalnog parka „Biogradska gora“.

sutomore saobracajna nesreca01 1000x555 1

Sutomore: Od 2024. godine 143 saobraćajnih nesreća i sedam poginulih, bulevar od Sozine do Bara rješenje

policija vozilo ilustracija foto uprava policije up

Podgorica: Uhapšen muškarac osumnjičen da je prijetio i primoravao ženu i djecu na prosjačenje

“Zbog sumnje da su izvršili krivična djela građenje objekta bez prijave i dokumentacije za građenje, Osnovnom državnom tužilaštvu u Kolašinu su podnijete krivične prijave protiv M.Š. i M.M. iz Berana”, saopštila je Uprava policije (UP).

Kako se sumnja, M.Š. je bez prethodno podnijete prijave i dokumentacije za građenje započeo izgradnju pomoćnog objekta na privatnoj parceli u zoni NP „Biogradska gora“, dok je M.M. takođe bez prethodno podnijete prijave i dokumentacije za građenje, izgradio vikendicu na privatnoj parceli u zoni istog nacionalnog parka.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Sport

Drama u Valensiji riješena sa zvukom sirene: Hejs-Dejvis donio Panatinaikosu 2:0

Sport

30.04.2026.

Vud sa penala srušio Vilu, Braga u sudijskoj nadoknadi do trijumfa nad Frajburgom

Zverev se revanširao Koboliju za polufinale Madrida

Bez dileme u Pireju i Istanbulu: Olimpijakos i Fener na korak od F4

SC Derbi slavio u Nikšiću i prošao u finale plej-ofa