Poplavljene su tehničke prostorije u suterenu dva paviljona

Poplavljene tehničke prostorije Doma starih u Nikšiću, korisnici nisu ugroženi

Photo: Nikšić Nursing Home

Iz JU Dom starih "Nikšić" saopšteno je da je usljed obilnih padavina koje su u proteklih 12 sati pogodile Nikšić došlo do izlivanja podzemnih voda u podrumske prostorije ustanove.

Kako navode, poplavljene su tehničke prostorije u suterenu dva paviljona naglašavajući da se ne radi o prostorijama koje se koriste kao smještajne jedinice korisnika.

„Naši zaposleni, kao i pripadnici Službe zaštite i spašavanja, odmah su izašli na lice mjesta kako bi se reagovalo brzo, efikasno i pravovremeno. Odmah su preduzete sve mjere i radnje kako bi eventualna materijalna šteta bila svedena na minimum“, naveli su iz Doma starih u saopštenju.

delic1

(VIDEO) Delić: Na sjeveru Crne Gore otkrivene velike površine devastiranih šuma; Stijović: Uvesti krivično djelo ekocid sa kaznom do pet miliona

Zgrada FZOCG

Upravni odbor FZO odlučio: Vuk Kadić nastavlja mandat, ali će i pred disciplinsku komisiju

Comment on this topic.

Join the discussion or read the comments

Sports

EPCG i VPSCG nastavljaju saradnju

Sports

05.05.2026.

Dinar selected for doubles match with Slovenia, Glendža and Vujović invited again

Faculty of Sport and Physical Education – a place where passion for sports becomes a secure profession

Future Voli vs Cluj

Chess players from Elektroprivreda, Buducnost and Crnogorac are at their best after the fourth round