Uvođenjem treće smjene dodatno su intenzivirani radovi na izgradnji bulevara Tivat - Jaz, pa se aktivnosti sada odvijaju i tokom noći, saopšteno je iz Uprave za saobraćaj.
“Cilj je da saobraćajnica bude pod asfaltom do početka ljetnje turističke sezone”, naglasili su u saopštenju.
Napominju da bi se tako rasteretio saobraćaj i smanjile gužve na najopterećenijoj dionici na primorju.
Komentari