Koprivica i prijatelji sjutra u Domu starih u Bijelom Polju

6bc8c142 f18d 46c0 bc3a 2a46eaee4a9a
Foto: D.K.
Uz podršku Organizacije za zaštitu prava autora muzike Crne Gore – PAM CG, Dragan Koprivica i prijatelji će sjutra (petak, 27. februar) održati humanitarno muzičko-pjesničko druženje u JU Dom starih “Bijelo Polje” u Bijelom Polju, sa početkom u 11 časova, uz koordinaciju sa direktorom Doma Predragom Tončićem.

Koprivica će govoriti svoje humorističke aforizme i poeziju, svirati na harmonici i pjevati hitove narodne i zabavne muzike, a popularne refrene pjevaće i vokalna solistkinja Sandra Keković. Poeziju će govoriti i mlada talentovana pjesnikinja iz Bijelog Polja Asija Kolić.

Ovim koncertom u Domu starih u Bijelom Polju Koprivica i prijatelji kreću na novu turneju, ovog puta u organizaciji PAM-a, uz nastupe u više gradova u domovima starih i drugim institucijama od posebnog društvenog značaja.

Ovaj muzičko-pjesnički karavan predstavlja nastavak prošlogodišnjih više od trideset nastupa po Crnoj Gori, koji su očigledno svratili na sebe pažnju i uglednih državnih organizacija poput PAM-a.

Nakon Bijelog Polja, Koprivica i prijatelji prvi sljedeći nastup imaju u srijedu, 4. marta, u JU Dom starih “Grabovac” u Risnu.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar