“Svaki Vaš odlazak na parking i plaćanje istog kod Kliničkog centra Crne Gore, jednom mjesečno, postaje direktna donacija. Sav prihod koji građani tog dana ostvare svojim uplatama za parking mjesto biće uplaćen Fondaciji “Budi human“, navode iz Parking servisa.
Ističu da je ovo prilika da kao građani, kroz ovu zajedničku aktivnost, pokažemo solidarnost. Vaša uplata za parking mjesto tog dana više nije samo plaćanje parkinga – to je naš zajednički doprinos za nečije liječenje.
“Jednom mjesečno, kroz ovu akciju, želimo da kao zajednica udružimo snage i bar malo uljepšamo djetinjstvo i izmamimo osmijeh djeci koja se bore sa najtežim izazovima“, naglašavaju iz Parking servisa.
Ovaj zajednički doprinos, navode, dio je humane priče koju gradimo. Parking je danas human.
“Podgorica parkira srcem“, zaključuju u saopštenju iz Parking servisa.


Komentari