Evropsko univerzitetsko prvenstvo u borilačkim sportovima

Bronzana Andrea Komatina

Pet bronzanih medalja bilans je Crne Gore na Evropskom univerzitetskom prvenstvu u borilačkim sportovima u Varšavi.

Andrea Komatina (UDG) uspjela je u jakoj konkurenciji da se domogne bronzane medalje na takmičenju u tekvondou u kategoriji do 62 kg.

Ona je u prvom kolu bila slobodna, u drugom je savladala Antoniju Bek iz Njemačke rezultatom 2:0 dok je u polufinalu poražena identičnim rezultatom od predstavnice Turske Huru Gogke Gogebakan koja je osvojila zlatno odličje, pa je našoj Andrei pripala bronza.

Vinisijus slavlje Real Madrid C.F. Facebook

Vinicius postpones Barcelona's championship celebration at least until "El Clasico"

Inter Facebook

The Scudetto is back in the City of Fashion: Inter the new champion of Italy

Podsjećamo, juče su na takmičenju u tekvondou Vasilije Peruničić (UDG) u kategoriji do 80kg i Ognjen Komatina (UDG) do 74kg, i kik bokseri Matija Drobnjak (Univerzitet Mediteran) u kategoriji K1 do 86kg i Nemanja Čađenović (Fakultet za ekonomiju i biznis) u kategoriji K1 -75kg takođe osvojili bronzana odličja.

“Vaša posvećenost, talenat, trud i zalaganje inspiracija su za sve nas. Budućnost Crne Gore počiva na vama. Uz čestitke na sjajnom rezultatu i pet osvojenih medalja“, saopšteno je iz Studentskog sportskog saveza Crne Gore.

Zahvaljujemo svim crnogorskim studentima i trenerima koji su ponosno predstavljali Crnu Goru u Poljskoj, zaključuju iz Sportskog saveza.

Comment on this topic.

Join the discussion or read the comments

Sports

Budva defends title: The most exciting final series of the EPCG Super League for the champion

Sports

03.05.2026.

Juve only get one point against Verona

Alex Ferguson rushed to hospital after falling ill at stadium

Lena Raonic shines in the USA – semifinals of a strong international tournament

Titles for Mornar and Jedinstvo athletes