Sekretarijat za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom dobitnik je nagrade za izvrsnost u kategoriji podrške osnaživanju mladih. Priznanje je dodijeljeno timu koji čine sekretarka Slađana Anđušić i službenici Ksenija Borilović i Danilo Vučinić.
Kako navode iz Glavnog grada, kontinuiran rad na unapređenju omladinske politike, sistemski pristup razvoju lokalnih politika za mlade, jačanje međusektorske saradnje i posvećenost stvaranju kvalitetnijih prilika za mlade prepoznati su kao vrijednosti koje su rezultirale ovim priznanjem.
„Dodijeljena nagrada predstavlja potvrdu dosadašnjeg rada i podstrek za dalje unapređenje omladinske politike kroz razvoj novih programa, jačanje partnerstava i kreiranje održivih mehanizama podrške mladima. Sekretarijat će i u narednom periodu nastaviti da razvija politike i programe usmjerene na unapređenje položaja mladih, osnaživanje njihovog aktivnog učešća u društvu i stvaranje kvalitetnijeg okruženja za njihov lični i profesionalni razvoj“, navodi se u saopštenju.














Komentari