Lažna dojava o bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović”

Skola 2
Foto: Gradski.me
Na mejl adresu Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici  oko 14 časova stigao je mejl da je postavljena eksplozivna naprava , potvđeno je CDM iz policije.

Zamjenica direktora škole Marijana Lakovic za TV Podgorica kaže da su ekipe policije napravile uviđaj u svim prostorijama u školi i konstatovali da se radi o lažnoj dojavi.

Učenici se vraćaju nastavi od 15:55, kada počinje treći čas u drugoj smjeni.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar