Na mejl adresu Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici oko 14 časova stigao je mejl da je postavljena eksplozivna naprava , potvđeno je CDM iz policije.
Zamjenica direktora škole Marijana Lakovic za TV Podgorica kaže da su ekipe policije napravile uviđaj u svim prostorijama u školi i konstatovali da se radi o lažnoj dojavi.
Učenici se vraćaju nastavi od 15:55, kada počinje treći čas u drugoj smjeni.
Komentari