Jadran m:tel osvojio pehar Kupa Crne Gore

Jadran mtel 2009 VPSCG
Foto: VPSCG
Vikend za nama obilježio je turnir Kupa Crne Gore održan u Podgorici za igrače rođene 2009. godine i mlađe.

Vaterpolisti Jadrana M:tel osvojili su pehar maksimalnim učinkom.

Mladi vaterpolisti iz Herceg Novog turnir su otvorili pobjedom u duelu protiv Primorca, u kojem su slavili rezultatom 18:12 (6:5, 2:2, 4:3, 6:2). U drugom kolu savladali su Budućnost One sa 14:11 (1:4, 6:1, 3:3, 4:3) , a u posljednjem susretu, bili su bolji od Budve BR rezultatom 13:12 (3:4, 1:4, 5:1, 4:3).

Ekipa Primorca je nakon poraza od Jadrana savladala Budućnost i Budvu BR i tako osvojila drugo mjesto.

Budva BR je takmičenje završila kao trećeplasirana, dok je Budućnost One, bez ostvarenog trijumfa, ovog puta zauzela četvrtu poziciju.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Povezane vijesti

RTV PG AI Novinar