Biće ovo sudar dvije prvoplasirane ekipe, a Kragujevčani bi pobjedom ovjerili lidersko mjesto pred plej-of, dok Kotorani još matematični nisu osigurali plasman na fajnal-for.
“Po nekoj našoj računici smatramo da bi nam bod iz preostale tri utakmice bio dovoljan da se nađemo na fajnal-foru. Radnički nam je, da se tako izrazim, naša prva meč lopta“, rekao je vaterpolista Primoca, Nemanja Vico u najavi utakmice.
Radnički nikako „ne leži“ Primorcu.
“Nadam se da ćemo odigrati dobru utakmicu, Znamo svi od kakvih pojedinaca je sastavljen Radnički. Biće jako teško. Spremali smo se za Radnički, mi smo u blagoj prednosti, jer su oni imali utakmicu u Evrokupu“, kazao je Vico i dodao:
“Nadam se da ćemo pokazati dobru igru i ako izgubimo da ćemo biti u dobrom ritmu pred najveći derbi sa Jadranom kod kuće, gdje takođe imamo šansu“, zaključio je srpski reprezentativac.
Danas će u bazen i Budućnost – Podgoričani od 16 sati i 30 minuta u „Morači“ dočekuju Novi Beograd koji je dva boda udaljen od plej-ofa.
Ekipa Aleksandra Aleksića je u dosadašnjem dijelu sezone ostvarila jednu pobjedu.
„Stiže nam jedan od najboljih timova Evrope. učesnik nokaut faze LŠ i ekipa koja se bori za fajnal-for. Riječ je o sastavu koji u svojim redovima ima nekoliko osvajača zlata sa nedavno završenog Evropskog prvenstva, među kojima je i najbolji golman Evrope, Milan Glušac“, rekao je prvotimac Budućnosti, Jovan Radulović.
Beograđani su prvi meč na svom bazenu dobili više nego ubjedljivo 25:7, a veliki su favoriti i u današnjem susretu.
„Novi Beograd je favorit, ali ovo je za nas mlade igrače velika šansa i da steknemo iskustvo sa vrhunskim protivnikom. Ovo nam je ujedno i priprema za prvenstvo Crne Gore koje slijedi. Daćemo maksimum i pokušaćemo da popravimo utisak u odnosu na prvi susret. Ovim putem pozivam publiku da dođe u što većem broju, da prate meč i uživaju u vrhunskom vaterpolu“.
Treći naš predstavnik Jadran m:tel sjutra u Herceg Novom dočekuje Šabac.










Comments