Izabranici Ivice Jevtića izgubili su od favorizovane Švedske, iako su dobili prvi set – 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:14).
“Žao mi je što nismo uspjeli ovu utakmicu da odigramo na nivou na kojem smo bili prethodna dva vikenda. Ostali smo dužni publici, ali i sebi. Znam da ovi momci mogu bolje nego što su odigrali večeras. Ostaje nam da vidimo gdje smo griješili. Izanaliziraćemo utakmicu. Imamo dan pauze da se regenerišemo i probamo da pripremimo naredni meč“, kazao je Jevtić nakon utakmice.
„Crveni“ će u nedjelju od 20 sati odmjeriti snage sa Estonijom.
„Pokušačemo protiv Estonije da pružimo bolju igru i pokažemo više energije“, zaključio je selektor Crne Gore.
Poveli pa stali: Odbojkaši poraženi od Švedske u Bijelom Polju


Comments