Filip Ivanović će odgovarati na poslanička pitanja

Two sessions of the Parliament today: MPs discuss amendments to the Constitution

photo: Printscreen

Poslanici Skupštine Crne Gore danas nastavljaju rad. Osma sjednica Prvog redovnog (proljećnjeg) zasijedanja zakazana je za 11 časova.

Na dnevnom naći će se 16 tačaka – promjena Ustava, izmjene i dopune Zakona o Ustavnom sudu, predlog za uspostavljanje predstavništva EIB-a u Crnoj Gori, kao i Predlog Zakona o obeštećenju bivših radnika Kombinata aluminijuma Podgorica čija su sredstva iz stambenog fonda nenamjenski rashodovana, a kojima je radni odnos prestao usljed stečaja.

Za danas je planiran i nastavak Sedme – posebne sjednice Prvog redovnog zasijedanja. Početak je zakazan za 15 časova. Na poslanička pitanja odgovaraće Filip Ivanović, potpredsjednik Vlade Crne Gore za spoljne i evropske poslove.

Comment on this topic.

Join the discussion or read the comments

Sports

Chess players from Elektroprivreda, Buducnost and Crnogorac are at their best after the fourth round

Sports

05.05.2026.

Nikolić: We know what's at stake, we need to slow down Cluj's pace

Forest fielded another team and embarrassed Chelsea: Avoni crushed the Blues

Žakelj: The playoffs are played for a trophy, that's the only thing that motivates the players at the end of the season

Radović and Bakić at the tournament in Laško starting tomorrow