Po nalogu SDT-a

SDT action in Bar and Budva: Dragan Pečurica arrested

Photo: Pixabay

Na području Bara i Budve u toku su privođenja osumnjičenih za pranje novca i šverc droge. Po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva uhapšen je navodni pripadnik škaljarskog kriminalnog klana, Dragan Pečurica.

„Po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva, Specijalno policijsko odjeljenje izvršava hitne dokazne radnje prema više lica u Baru i Budvi, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivična djela pranje novca i neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga“, saopštili su ranije iz SDT.

Iz tužilaštva su kazali da će, nakon završetka dokaznih radnji koje se preduzimaju i saslušanja lica lišenih slobode kao osumnjičenih, obavijestiti javnost o njihovim rezultatima i odluci o daljem toku postupka.

policija 506x900 506x900 2

Operation "Stranac": 130 misdemeanor warrants issued to foreign citizens, 43 with residence permits cancelled

Foto: Gradski.me

Prosecutor seeks prison sentence for Danilo Mandić, verdict scheduled for April 20th

Themes

Comment on this topic.

Join the discussion or read the comments

Sports

David Mirković remains in Illinois

Sports

16.04.2026.

Caković announces expanded list of volleyball players for the European League

Simonović: We did a great job reaching the semifinals, there was no talk of a playoff

Kompany: We showed mental strength, we knew our moment would come

Arbeloa: We are very hurt by the way we were eliminated, no one knows why Camavinga was sent off