Spajić je na platformi X naveo da Crna Gora, više od pola vijeka nakon izgradnje postojećeg Kliničkog centra, započinje realizaciju jednog od najvećih zdravstvenih projekata u svojoj istoriji.
„Više od 50 godina nakon izgradnje postojećeg Kliničkog centra, Crna Gora kreće u realizaciju jednog od najvećih zdravstvenih projekata u svojoj istoriji“, poručio je Spajić.
On je istakao da je ugovor potpisan sa francuskom kompanijom „Bouygues Bâtiment International“, u prisustvu predsjednika Francuske Emanuela Makrona.
„Sa francuskom kompanijom ‘Bouygues Bâtiment International’, u prisustvu predsjednika Francuske Emanuela Makrona, potpisan je ugovor za novi Univerzitetsko-klinički centar u Podgorici vrijedan preko 300 miliona eura“, naveo je Spajić.
On je poručio da je riječ o projektu koji predstavlja korak ka modernizaciji zdravstvenog sistema i evropskim standardima zdravstvene zaštite.
„Evropska budućnost kakvu zaslužujemo“, zaključio je Spajić.
Više od 50 godina nakon izgradnje postojećeg Kliničkog centra, Crna Gora kreće u realizaciju jednog od najvećih zdravstvenih projekata u svojoj istoriji.
— Milojko Spajic (@MickeySpajic) June 7, 2026
Sa francuskom kompanijom Bouygues Bâtiment International, u prisustvu predsjednika Francuske Emmanuel Macron, potpisan je… pic.twitter.com/PJEImzKPb9










Comments