Search
Close this search box.

PRVA SJEDNICA

(VIDEO) Velike tenzije u SO Budva, umalo došlo do tuče

Služba obezbjeđenja Skupštine opštine (SO) Budva htjela je da onemogući funkcionerima i pristalicama saveza "Za budućnost Budve" da uđu u prostorije parlamenta. Kako javlja report RTCG, na ulazu je došlo do žestoke rasprave predstavnika ove koalicije i službe obezbjeđenja. Nakon kraće rasprave, ipak su ušli u hol lokalne skupštine.
Foto: RTCG, Printscreen

Služba obezbjeđenja Skupštine opštine (SO) Budva htjela je da onemogući funkcionerima i pristalicama saveza „Za budućnost Budve“ da uđu u prostorije parlamenta. Kako javlja report RTCG, na ulazu je došlo do žestoke rasprave predstavnika ove koalicije i službe obezbjeđenja. Nakon kraće rasprave, ipak su ušli u hol lokalne skupštine.

Video: RTCG

Na današnjoj prvoj sjednici Skupštine opštine (SO) Budva potvrđen je mandat novoizabranim odbornicima. Kandidat za predsjednika lokalnog parlamenta biće Petar Odžić iz SDP/Evropski savez. Njega je predložilo 11 odbornika iz grupacije „Budva naš grad“, Evropskog saveza i GP URA.

Video: RTCG

Predstavnik liste „Za budućnost Budve“ Mladen Mikijelj kazao je da će prekinuti sjednicu skupštine ako se bude nastavilo sa, kako je rekao, kršenjem procedure.

Video: RTCG

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci