ROĐENO OSAM BEBA

U KCCG za dan obavljeno preko 2,1 hiljada pregleda

U Poliklinici Kliničkog centra Crne Gore (KCCG), u protekla 24 sata, obavljena su 2.164 ambulantna pregleda, od čega 372 u Institutu za bolesti djece (IBD).
Foto: KCCG



Kako su kazali iz KCCG, u Urgentnom centru zbrinuto je 227 pacijenata, a u dnevnim bolnicama 352.

„U istom periodu obavljeno je 57 operativnih zahvata. Na bolničko liječenje primljen je 161 pacijent, od čega 28 u IBD-u“, kaže se u saopštenju.

Navodi se da je u Centru za radiološku dijagnostiku odrađeno 570 dijagnostičkih procedura, od čega 103 CT i 44 MR pregleda.

„U Odjeljenju za radiološku dijagnostiku IBD-a odrađeno je 69 dijagnostičkih procedura, od toga dva CT i deset MR pregleda“, rekli su iz KCCG.

Iz te zdravstvene ustanove su naveli da su u Centru za kliničko-laboratorijsku dijagnostiku uzorkovana 1.304 pacijenta i odrađene 39.703 analize.

U Porodilištu KCCG-a, u protekla 24 sata, rođeno je osam beba.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci