"REDSI" DOČEKUJU "ĐAVOLE"

Snijeg zatrpao Liverpul, derbi pod znakom pitanja

Liverpul je prvi, Mančester junajted tek 14. na tabeli, ali je to najveći derbi engleskog fudbala i uvijek privlači pažnju.
Foto: Liverpool FC

Zbog toga je vijest koja je jutros objavljena zabrinula ljubitelje dva velikana – obračun na „Enfildu“, zakazan za 17.30 časova, pod velikim je znakom pitanja zbog snijega koji je zatrpao grad Bitlsa.

Liverpul se oglasio na društvenoj mreži X i poručio da se meč igra, ali da će se više znati nakon sljedećeg sastanka.

„Bezbjednosni sastanak je održan jutros kako bi se procijenili vremenski uslovi i uslovi putovanja za današnju utakmicu protiv Mančester junajteda na ‘Enfildu’. U ovoj fazi je planirano da se utakmica odvija normalno i ulažu se svi napori da se odigra. Sljedeći bezbjednosni sastanak biće održan u podne kako bi se procijenili najnoviji uslovi. Obavijestićemo pristalice što je prije moguće“, objavio je Liverpul.

„Redsi“ hitaju ka tituli, jer su osvojili 45 bodova na 18 utakmica i imaju pet više od najbližeg pratioca Arsenala, koji je odigrao dvije utakmice više.

„Crveni đavoli“ su u užasnoj formi, osvojili su svega 22 boda, a ako izgube danas mogli bi da izjednače negativni rekord kluba star 116 godina.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci