,,Sokoli“ su u Zenici dva puta gubili, ali su smogli snage da preokrenu i upišu pobjedu na debiju selektora Gorana Perišića.
– Odigrali smo veoma dobru partiju, potpuno zasluženo smo pobijedili. Bili smo bolji rival tokom cijele utakmice. Momci su ispoštovali zahtjeve stručnog štaba, bili agresivni i disciplinovani, imali pravi pristup. Sljedeće okupljanje je u junu, tada igramo dvije prijateljske utakmice i nadam se da će momci imati veću minutažu u svojim klubovima, rekao je selektor Perišić.
Domaćin je poveo preko Amara Milaka u 20. minutu meča, međutim, samo pet minuta kasnije poravnao je Balša Mrvaljević na asistenciju Viktora Đukanovića. I drugo poluvrijeme otvoreno je pogotkom ,,zmajeva“, ovog puta strijelac je bio Kerim Alajbegović.
Novi rezultatski egal donio je Aleksa Ćetković u 58. minutu poslije dobre lopte Lazara Kneževića, a trijumf ,,sokolima“ obezbijedio Đukanović preciznim udarcem iz jedanaesterca.