U obraćanju predsjedniku Skupštine Crne Gore Andriji Mandiću, Knežević podsjeća da je Demokratska narodna partija, čiji je predsjednik i poslanik, 9. januara donijela odluku da uskrati podršku Vladi, čime je, kako navodi, prestala da bude dio parlamentarne većine.

“Imajući u vidu da sam na funkciju predložen kao predstavnik parlamentarne većine, smatram da je moja ostavka odgovorna, moralna i logična“, naveo je Knežević, dodajući da nije želio da to konstatuju drugi, već da sam preuzme odgovornost










Komentari