Vodeći dvojac drugoligaškog karavana Bokelj i Otrant-Olimpik nastavili su da se prate u borbi za prvo mjesto i plasman u Prvu crnogorsku fudbalsku ligu.

Lider iz Kotora je pred svojim navijačima poslije preokreta savladao posljednjeplasirano Berane (3:1).

Beranci su poveli u sedmom minutu golom Vuka Vulevića. Pred kraj prvog poluvremena poravnao je Dejan Pepić.

Pepić je u trećem minutu nastavka sa penala donio potpuni preokret, a trijum domaćina potpisao je Marko Bojović u 63. minutu.

Otrant nije dozvolio da Bokelj odmakne (Ulcinjani zaostaju dva boda) i prekinuo je seriju od dva meča bez trijumfa, pošto je na Zlatici rutinski pobijedio Kom (3:0).

Ulcinjane su do trijumfa vodili dvostruki strijelac Halil Muharemović (25. i 79) i Japanac Ajumu Nišimura u 29. minutu.

U prvom meču dana Lovćen i Internacional podijelili su bodove na Trening kampu FSCG (1:1).

Gosti iz Podgorice vodili su od 29. minutu golom Rija Omorija, da bi nominalni domaćin do boda stigao u 71. minutu preko iskusnog Balše Radovića.

Duel Igala i Grblja na “Solilima” završen je bez golova, dok je meč Iskre i Podgorice odložen.