Pet mečeva – pet remija: Bokelj i Otrant-Olimpik ostali bez pobjeda u sudijskoj nadoknadi

Nakon kompletiranog 23. kola u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi Bokelj je i dalje lider sa dva boda više od prvog pratioca Otrant-Olimpika.

Zanimljivo da je svih pet duela završeno remijem.

Bokelj i Otrant ispustili su pobjede u sudijskoj nadoknadi. Kotorani su na svom terenu remizirali sa Igalom (1:1), dok su Ulcinja, takođe pred svojim navijačima odigrali bez pobjednika (1:1).

Bokelj je poveo u 36. minutu preko Igora Počeka, a bod gostima omogućio je Siniša Stanisavić sa penala u drugom minutu sudijskog dodatka.

Otrant je vodio od 78. minutu golom Halila Muharemovića, a bez pobjede je ostao u trećem minutu sudijske nadonade kada je rezervista Petar Tadić pogodio za izjednačenje.

Posljednjeplasirano Berane je protiv Koma vodilo 2:0, ali na kraju je moralo da se zadovolji bodom (2:2).

Domaćin je stigao u vođstvo u 12. minutu kada je pogodio Matija Anđić. Nikola Đurkić je u 42. minutu duplirao prednost.

U prvom minutu sudijske nadoknade gost je prepolovio zaostatak golom Jovana Peličića direktno iz kornera. Konačan ishod postavio je rezervista Petar Barac u 51. minutu.

Berane je moglo do cljelog plijena, ali Nikola Tmušić u 88. minutu nije realizovao udarac sa bijele tačke.

Podgorica i Lovćen podijelili su bodove na „DG areni“ (2:2). Cetinjani su dva puta vodili, ali nisu uspjeli da sačuvaju prednost.

Strijelci za Lovćen bili su Matija Pejović u sedmom i Vuko Vicković u 50. minutu. Golove za „žute“ dali su mladi Balša Mrvaljević u 49, odnosno iskusni Bojan Kopitović u 54. minutu.

Bez golova završen je susret Internacionala i Grblja na Trešnjici.