Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Fudbaleri Napolija pobijedili su Kaljari, rezultatom 2:0 (1:0) u šestom kolu Serie A.

Viktor Osimen je pogotkom u 11. minutu donio prednost Napolitancima, za njegov četvrti gol u sezoni.

Lorenco Insinje je sa bijele tačke osigurao pobjedu njegovoj ekipi u 57. minutu.

Tim Lućana Spaletija je nakon šest odigranih kola, jedini tim u Seriji A sa maksimalnim učinkom, uz 16 datih golova i svega dva primljena.

Napolitanci sada igraju u Ligi evrope, u četvrtak na “Diego Armando Maradona” stadionu ugostiće Spartak Moskvu od 18:45h, dok u Serie A, gostuju Fiorentini, trećeg oktobra u 18h.

Kaljari će u narednom kolu dočekati Veneciju, a utakmica se igra prvog oktobra od 20:45h.

Rezultati u utakmicama Serie A, koje su na programu bile danas od 15 časova:

Empoli – Bolonja 4:2 (2:1)

Sasuolo – Salerintana 1:0 (0:0)

Udineze – Fiorentina 0:1 (0:1)

Sjutra od 20:45h Venecija dočekuje Torino u posljednjoj utakmici šestog kola najbolje italijanske lige.