Gradonačelnik Podgorice

Mujović: Razgovor sa Kneževićem bez konkretnog dogovora

Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović kazao je za Portal RTV Podgorica da se danas slučajno u holu Skupštine Crne Gore sreo sa predsjednikom Demokratske narodne partije Milanom Kneževićem i da su kratko razgovarali o dešavanjima u Botunu oko postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda.
Foto: Printscreen/Video Standard

“Bio je korektan razgovor, ali nije bilo nikakvog konkretnog dogovora”, kazao je Mujović.

U Skupštini Crne Gore je na današnjem zasijedanju Omladinskog palamenta Mujović govorio povodom osvajanja titule Podgorice za Evropsku prijestonice mladih 2028.

Prekosjutra ističe rok koji je Komunalna ispekcija Glavnog grada dala mještanima Botuna da uklone šator koji su postavili blizu mjesta gdje je predviđena gradnja kolektora. Oni su najavili da to neće učiniti.

Knežević je ranije kazao da ukoliko policija represivno djeluje na mještane Botuna da će napustiti vlast i u Podgorici i na državnom nivou.

Direktor podgoričkog Vodovoda Aleksandar Nišavić je kazao da bi radovi na izgradnji postrojenja u Botunu trebalo da počnu uskoro, ali da se mora obezbjediti čista parcela izvođaču radova. Ukoliko se to ne desi, Glavni grad bi trpio velike novčane sankcije.

M.M./M.N.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci