KULTURNI CENTAR "NIKOLA ĐURKOVIĆ"

Koncert Boža Vreća narednog mjeseca u Kotoru

Nakon gotovo decenije, jedan od najistaknutijih izvođača sevdalinki današnjice, Božo Vrećo, ponovo dolazi pred kotorsku publiku. Koncert će biti održan 08. novembra u 20 sati, na Velikoj sceni Kulturnog centra “Nikola Đurković” u Kotoru.
Foto: KC "Nikola Đurković"

Umjetnik koji je svojim glasom i interpretacijom tradicionalne muzike osvojio publiku širom svijeta, svojim povratkom u Kotor najavljuje veče puno emocija i neponovljive energije.

Božo Vrećo je poznat ne samo po autentičnom umjetničkom izrazu već i duboko emotivnim nastupima, Njegovi koncerti nisu samo muzički događaji, već intimna putovanja kroz dušu sevdaha, kojima prenosi ljubav, bol, radost i slobodu.

Iz Kulturnog centra „Nikola Đurković“, koji je domaćin koncerta kažu da je privilegiju da ponovo gostuje u Kotoru i publika doživi veče čiste emocije i muzike koja, ističu, nadilazi granice. Ulaznice po cijeni od 20 eura biće u prodaji od ponedjeljka 13. oktobra.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci