kultura

Komedija „Veliki talas“ sa Tanjom Bošković i Ljiljanom Stjepanović

Pozorišna predstava – komedija teatra Zvezdara „Veliki talas“ biće izvedena 20. marta sa početkom u 20h, u Velikoj dramskoj sali Kulturnog centra ,,Zeta”.
Foto: KIC Zeta

Predstavu je režirao i adaptirao Nenad Gvozdenović, a u predstavi igraju Ljiljana Stjepanović, Tanja Bošković, Lana Adžić, Pavle Pekić, Rade Marković, Stevan Piale, navode iz KIC-a Zeta.

Zaplet komedije počinje kada utvrdimo da se „potencijalni zet“ ne dopada porodici. Dunja i Marko, posle dugogodišnjeg zabavljanja odlučili su da otpočnu zajednički život. Dunja smišlja plan kako da privoli baku i tetku da prihvate izabranika njenog srca, kažu iz KIC-a Zeta.

„Dunja i Marko su, posle dugogodišnjeg zabavljanja, odlučili da stupe u zajednički život, ali su zapeli kod pitanja gdje. Dunja živi sa bakom u stanu od 150 kvadrata. Ove komedije ne bi ni bilo da se Marko sviđa baki Nataliji… ali, avaj! Ni baka, ni njena ćerka Daša, Dunjina tetka ne mogu Marka „očima da vide”, navodi režiser Nenad Gvozdenović.

Da li će Dunja i Marko uspeti u svom planu, saznaćete u nekih sat i po, uživajući u predstavi „Veliki talas”.

Ulaznice su u prodaji po cijeni od 10e, na biletarnici KIC-a svakog radnog dana od 8h do 16h, počev od četvrtka 13. marta.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci