Uprava policije

GP Debeli Brijeg: Uhapšen Ukrajinac zbog falsifikovane isprave

foto: UP

Službenici Regionalnog centra granične policije „Jug“ – Stanice granične policije Herceg Novi lišili su slobode državljanina Ukrajine S.T. zbog sumnje da je počinio krivično djelo falsifikovanje isprave, saopšteno je iz Uprave policije.

Naime, kako su naveli, S.T. je jutros kontrolisan na graničnom prelazu Debeli Brijeg, kada je upravljao vozilom marke „BMW X5“, ukrajinskih registarskih oznaka.

zarko popovic

Popović: Ubistva Pavla Bulatovića i Žike Petrovića naručena iz Crne Gore, informacije tokom „Sablje“ u realnom vremenu stizale u crnogorsku službu

Capture 33

Otišao dobri duh Podgorice: Preminuo Dalibor Radonjić Radonja

„Uvidom u vozačku dozvolu koju je imenovani dao na uvid, službenici granične policije i FRONTEX-a posumnjali su da je riječ o falsifikovanom dokumentu, što je naknadnim provjerama i potvrđeno. Nakon prikupljenih obavještenja od S.T., isti je, po nalogu tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Herceg Novom, lišen slobode i on će uz krivičnu prijavu biti sproveden nadležnom tužiocu na dalje postupanje“, zaključuju iz UP.

Komentarišite ovu temu

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Sport

Budućnost odbila da putuje u Dubai

Sport

13.05.2026.

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija nastavlja realizaciju programa „Teqball u školama“ u južnoj regiji

Vembanjama uništio Minesotu, San Antonio na korak do finala

Budućnost izborila polufinale ABA lige

Ferštapen napunio Nirburgring: Zbog Maksovog debija prvi put rasprodate vikend ulaznice