Apeluju na građane da prijave ukoliko posjeduju bilo kakve informacije

(FOTO) Potražuje se Lazar Vulević zbog dvostrukog ubistva u Nikšiću

Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Zapad“, Odjeljenja bezbjednosti Nikšić potražuju Lazara Vulevića (50) iz Bara zbog sumnje da je izvršio dvostruko ubistvo na štetu M.P. i M.V. iz Nikšića, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
Foto: UP

„Apelujemo na građane da, ukoliko posjeduju bilo kakve informacije o ovom licu, ta saznanja prijave u najbližoj policijskoj stanici, putem dežurnog broja 122 ili anonimno na broj 19969, i da ukoliko se nađu na istom prostoru ili objektu sa ovim licem, budu oprezni“, stoji u saopštenju.

U prilogu saopštenja dostavljamo, radi objave, fotografije osumnjičenog lica, koje su preuzete iz javno dostupnih otvorenih izvora, u cilju lakšeg prepoznavanja i prijavljivanja osumnjičenog.

Foto: UP

Podsjećamo, policija je na osnovu prijave, sinoć u Nikšiću, u jednom stanu, pronašla dva beživotna tijela sa ranama prouzrokovanim hladnim oružjem, odnosno nožem.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci