Search
Close this search box.

U MEČU "IZA ZATVORENIH VRATA"

Budućnost u goleadi bolja od Mornara

Fudbaleri Budućnosti savladali su Mornar "pod Goricom" (4:2) u kontrolnom meču koji je bio zatvoren za javnost.

Viđen je kvalitetan meč, a utakmica je riješena u samom finišu.

Talentovani Andrija Bulatović je prvijencem u dresu Budućnosti rano doveo Podgoričane u vođstvo, kapiten Petar Grbić je u finišu prvog dijela povisio na 2:0, Mornar se u drugom poluvremenu vratio u igru sa dva brza gola, da bi “tačku na i” stavili Ðorđe Despotoviċ “panenkom” sa bijele tačke i takođe prvijencem talentovani Matija Jovanović u posljednjim minutima utakmice.

Trener Budućnosti, Ivan Brnović ponovo je pružio šansu svim zdravim igračima na koje računa, pa su prvo poluvrijeme igrali: Mijatović, Grivić, Orahovac, Serikov, Gašević, Savović, Bulatović, Vukotić, Grbić, Ivanović i Perišić.

U nastavku su igrali: Domazetović, Ignjatović, Tomašević, Adžić, Vuković, Dakić, Vukanić, Bojović, Camaj, Kostić, Despotović, a priliku su dobili još Brajović, Ðukanović, Jovanović i Šaranović.

„Plavi“ u petak putuju za Sloveniju gdje će odraditi drugi dio priprema.

Budućnost će u 1. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija igrati protiv kosovske ekipe Mališeva, dok će Mornar na debiju na međunarodnoj sceni odmjeriti snage sa Dinamom iz Tbilisija.