Bojana Popović: Ponosna sam na igračice

Foto: ŽRK Budućnost Bemax

Budućnost Bemax je odigrala dobru odbranu i zaustavila napad domaćina, kontrolisala dešavanja od početka meča i zasluženo došla do pobjede (27:23) protiv Savehofa u 12. kolu EHF Lige šampiona, kazala je trener Bojana Popović nakon što su njene izabranice upisale drugi trijumf u sezoni.

– Ponosna sam na igračice zbog ove pobjede. Borile su se tokom čitavog meča, naš cilj je bio da odigramo dobru odbranu i zaustavimo napad domaćina. Kontrolisale smo dešavanja od početka meča, u finišu smo napravile nekoliko grešaka, ali smo zasluženo došle do pobjede i važno je da su sve igračice ostale zdrave. Mlada smo ekipa i ova pobjeda je važna zbog samopouzdanja – kazala je Popović.

Desni bek Jelena Vukčević odigrala je još jedan dobar meč i dala doprinos u pobjedi sa tri gola.

– Mlada smo ekipa i potrebne su nam ovakve utakmice, a velika stvar je što smo došle do pobjede. Pokazale smo dobru energiju i pravu borbu, to je ono što je bio cilj. Odbrana je bila sjajna, pokazale smo karakter i zaslužile dva boda. Ponosna sam na ekipu zbog pobjede – kazala je desni bek Jelena Vukčević.

„Plave“ će u narednom kolu dočekati Odenze, dok će za kraj ove evropske sezone gostovati Bitighajmu.

Ostavite komentar

0 Komentari
Inline Feedbacks
View all comments

Najnovije

Povezani članci