Naime, Lazović je između ostalog poručio da će sam sebi presuditi ako mu tužilac na rukama pronađe i kap tuđe krvi ili gram droge.
Radi se o izjavi u kojoj je pomenuo i Boga.
“Kad Zoran Lazović, čovjek koji je pravio društvo regionalnim kasapima koji su od ljudi pravili ćevape, a na njegovim press konferencijama promovisani kao patriote i prijatelji Crne Gore, sada poziva Boga – onda znamo da je đavo odnio šalu.
S obzirom da me je pred vanraspravnim vijećem pomenuo, na način koji podsjeća na krimi prijetnje, evo i da mu odgovorim:
Nikada i nikog se nijesam plašio, a pogotovu ne onih koji su, prema optužnici SDT-a, odlučivali ko će u Crnoj Gori dobiti značku, a ko metak. Ko će biti zakon, a ko meta.
Ta vremena su prošla i nepovratila se. A to da li su tvoje ruke uprljane gramom kokaina ili kapljom krvi ne znam, ali jedno znam: nikada nijesam čuo da se nevin čovjek brani prijetnjama samoubistvom”, poručio je u izjavi za portal PRESS Boris Bogdanović.